Trenéři

Roman Krejčí

UEFA B licence

Hráčská kariéra :
1980 - 1993  Libuš, Bohemians, Hostivař
1996 - 2006 futsal Pražský přebor

Trenérská kariéra :
2004 - 2019 Bohemians Praha 1905, SK Slavie Praha, Horní Počernice


Kamil Gruncl

UEFA B licence

Hráčská kariéra:
2008-2010- Roudnice nad Labem
2010-2015- Bohemians 1905

Trenérská kariéra:
2015-2017 Bohemians 1905 (U10,U11,U12)


Michal Kalík

UEFA B Licence

Hráčská kariéra:
Sokol Klobuky (mládež)
SK Slaný (krajská soutěž)
Sokol Vraný (krajská soutěž)

Trenérská kariéra:
Sokol Klobuky (mladší přípravky)


Karel Hlaváček

Licence: C licence FAČR

Hráčská kariéra:
1985 - 1992       FK Slovan Chabařovice, žáci
1993 - 1994       FK Slovan Chabařovice, dorost
1995 - 1996       FK Ústí nad Labem, dorost
1997 - 2008       FK Slovan Chabařovice „A“ (1.B až Krajský přebor)
2009 -               TJ Sokol Sazená


Josef Dobeš

FAČR C licence

Hráčská kariéra:
1970 - 1987   Zbrojovka Brno

Trenérská kariéra:
2013 - 2017     1.FK Příbram    FA - mladší přípravka
2017 - doposud    FA Bohemians Praha 1905   přípravka


Marek Tauš

FAČR C licence

Hráčská kariéra:

Sokol Tuřany okresní přebor

Slovan Kladno okresní přebor

Sokol Vraný krajská soutěž

SK Slaný okresní, krajská soutěž

RSC Čechie Slaný futsal 2.liga, divize


Trenérská kariéra :

SK Slaný U7,U8


Jakub Janoušek

FAČR C licence

Hráčská kariera
1990-95 TJ Sokol Tuřany
95-98 SK Slaný
98-2001 TJ Sokol Hrdlív
01- 02 SK Slaný
02- nyní TJ Sokol Tuřany

Trenerská kariera
TJ Sokol Tuřany st. přípravka


Martin Frič

FAČR C licence

Hráčská kariéra:
1990-2014 TJ Podřipan Rovné

Trenérská kariéra:
1998-2016 TJ Podřipan Rovné (střídavě přípravka, žáci, dorost, B mužstvo)

2015 – 2018 TJ Sokol Mnetěš (přípravka)


Libor Koláček

FAČR C licence

Hráčská kariéra:

1985-1992 Kaučuk Kralupy mládež
1993-1995 Kaučuk Kralupy  Krajský přebor  dorost
1997-2003 Otvovice 1B třída mužů
2008-2017 Futsal  AFC Kralupy       Divize A,  Krajský přebor

Trenérská kariéra:
2016- 2017 trenér minipřípravky.Kaučuk Kralupy


Josef Herberstein

Hráčská kariéra:

SLAVOJ ZVOLENĚVES – žáci (1975 – 1982)
ČKD SLANÝ – krajský přebor žáci (1982 – 1983)
DUKLA PRAHA – dorost (1983 – 1987)  2 roky 1.dorostenecká liga
RH OKULA NÝRSKO – divize (1987)
RH DOMAŽLICE – krajský přebor (1987 – 1989)
LOKOMOTIVA KLADNO – divize (1989 – 1993), poslední rok postup do ČFL
1.FC WERNBERG (Německo) – (1993 – 1997)
SLAVOJ ZVOLENĚVES – 1.B třída
SLOVAN VELVARY – 1.B třída
SOKOL KNOVÍZ – okresní přebor
SLAVOJ ZVOLENĚVES – 3.třída

Trenérská kariéra:
SLAVOJ ZVOLENĚVES – 1.B třída
SLOVAN VELVARY – přípravka
SLAVOJ ZVOLENĚVES – 3.třída


Michal Kovařík

FAČR C licence

Hráč Slovanu Velvary od žáků až po dospělé.

1987-88 hráč Ostrova nad Ohří - vojna.

Trenér a asistent trenéra Slovanu Velvary od žáků po dospělé


Josef Bartl

Trenérská licence C

Hráčská kariéra :

1994-2000 Slovan Velvary žáci

2001-2003 Slovan Velvary dorost

2004-2006 Slovan Velvary B tým

2015-2017 Slovan Velvary B tým


Stanislav Spodniak

Trenérská licence C

Hráčská kariéra:

SK Slaný 1996-2005
FK Černochov 2011-2016


Kondiční trenér

Petra Cífková

Pracovní zkušenosti
•    SK Kladno, o.s. , fotbal kondiční trenér a fitness trenér mládeže (kondiční a kompenzační cvičení) od roku 2006
•    kompenzační a kondiční tréninky pro fotbalové kluby Sokol Brozany, FC Zličín
•    kurzy fitness a aquafitness pro širokou veřejnost v HSP Universität Tübingen, Německo (2005-2007)
•    vedení skupinových lekcí pro širokou veřejnost od roku 2004
Vzdělání
•    Univerzita Karlova, Fakulta tělesné výchovy a sportu (2002-2007)
•    Eberhard Karls Universität Tübingen, Institut für Sportwissenschaft (Německo), studium 2005/2006
•    Oddělení vysokoškolského sportu při Univerzitě v Tübingenu, odborná praxe (2006/2007)  
Licence a oprávnění
•    Fitness Instruktor Basic (2004 - Wellness School Evy Blahušové)
•    Masér pro sportovní a rekondiční masáže (2004 - Refit)
•    SPEEDO Aquatic Fitness Instructor (2007- Schwimmverband Württemberg e.V.)
•    Instruktor školního lyžování (2009 - Vzdělávací zařízení Středočeského kraje)
•    Fitness Instruktor - Osobní trenér (2016 - Wellness School Evy Blahušové)
Diplomy a školení
•    Fitness jóga (2007 - Wellness.cz)
•    Afro Dance (2008 - Wellness.cz)
•    Rozvoj silových schopností a flexibility pro děti předškolního a mladšího školního věku formou her (2010 - Vzdělávací zařízení Středočeského kraje)
•    Flexi - Bar Basic (2010 - AC Fitness Academy)
•    Flexi - Bar Advance (2010 - AC Fitness Academy)
•    Běhej, šplhej, dováděj/Plovací nudle (2010 - Vzdělávací zařízení Středočeského kraje)
•    SM systém (stabilizace a mobilizace páteře) Kurz I - úvodní (2010)
•    SM systém (stabilizace a mobilizace páteře) Kurz II - pokročilý (2011)
•    SM systém (měkké techniky) Kurz III (2011)
•    SM systém (měkké techniky) Kurz IV (2011)
•    Fit Ball a Overball (2011 - Face Czech)
•    X-CO Trainer (2012 - AC Fitness Academy)
•    Kinesiotaping (2012 - Dexter Academy)
•    Fit Ball a Overball ve fitness skupinových aktivitách (2013 - Face Czech)
•    Funkční trénink CORE ve sportovní přípravě, lektor Mgr. Michal Peroutka, CKTI (2013 - Face Czech)
•    Funkční trénink CORE ve sportovní přípravě - Advanced, lektor Mgr. Michal Peroutka, CKTI (2013 - Face Czech)
•    BOSU Complete Workout System (2016 - Face Czech, Geert van Poppel)
•    BOSU Cardio and Strenght (2016 - Face Czech, Soňa Blažková)
•    Aktivace plosky nohy (2016 - Face Czech, Mgr. Michal Peroutka, CKTI)
•    Kondiční trenér dětí a mládeže (2017 - 3DFA)
 
Sportovní úspěchy
•    karate Shotokan (od roku 1997) 1. DAN
•    2014 MS JKA Tokyo (JPN) 3. místo kumite jednotlivci
•    2014 JKA ME Kortrijk (Belgie) 2. místo kumite jednotlivci
•    2013 WSKA MS Liverpool (Anglie) 3. místo kumite tým
•    2012 ESKA  ME Bělehrad (Srbsko) 5. místo kumite jednotlivci
•    2011 JKA Cup otevřené mistrovství Německa 1. místo kumite jednotlivci, 3. místo kumite tým
•    2011 MS JKA Pattaya (Thajsko) 3. místo kumite tým
•    2011 ME JKA Londýn (ENG) 3. místo kumite jednotlivci
•    2010 JKA Cup otevřené mistrovství Německa 1. místo kumite jednotlivci, 1. místo kumite tým
•    2010 ME JKA Bochum (Německo) 3. místo kumite tým
•    2009 MS WKC Ft.Lauderdale (Fl, USA) 1. místo kumite tým
•    2009 ME JKA Maastricht (Holandsko) 2. místo kumite tým, 3. místo kumite jednotlivci
•    2008 ME JKA Bělehrad (SER) jednotlivci 2. místo kumite jednotlivci
•    2008 ME WKC Banja Luka (BIH) jednotlivci 1. místo kumite jednotlivci
•    2007 Turnaj týmů (Johannesburg, Jihoafrická republika) 1. místo kumite tým
•    2007 MS WKC Bergamo, Itálie 3. místo kumite tým
•    2007 ME JKA Litva 3. místo kumite


Fyzioterapeut

Bc. Kristýna Došková

Vzdělání                                            
    
2017 – současnost      Slovenská zdravotnická univerzita - FYZIOTERAPIE - magisterské studium
7/2014 – 6/2017        ČVUT fakulta biomedicínského inženýrství (SPECIALIZACE VE ZDRAVOTNICTVÍ, FYZIOTERAPIE - bakalářské studium)
2015                         Certifikovaný kurz Kinesioterapie
9/2010 – 6/2014        Gymnázium Roudnice nad Labem

Sportovní kariéra                                        

2014 - 2016               členka oddílu TeamGym Sokol Vyšehrad
2012 – 2014              členka reprezentace České republiky v akrobatické gymnastice    
2011 – 2014              členka oddílu akrobatické gymnastiky TJ Bohemians Praha
2009 – 2011              členka oddílu TeamGym Bohemians Praha
2008 – 2013              členka oddílu sportovní gymnastiky TJ Bohemians Praha
2005 – 2008              členka oddílu sportovní gymnastiky Sokol Kampa

Sportovní úspěchy                                    

2015            2. místo na Mistrovství České republiky v soutěži TeamGym
2014            7. místo na Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice
2013            1. místo na Mezinárodním mistrovství České republiky v akrobatické gymnastice
2011            1. místo na Mistrovství České republiky v soutěži TeamGym
2010            8. místo na Mistrovství Evropy v soutěži TeamGym
2010            1. místo na Mistrovství České republiky v soutěži TeamGym
2009            3. místo na Mistrovství České republiky ve Sportovní gymnastice Liga žen         

Pracovní zkušenosti                                    

2017                    Fyzioterapeut v FA Bohemians     
2015 – 2017         Odborné praxe v oboru fyzioterapie v rámci vysokoškolského studia na pracovištích: IKEM, Rehabilitační ústav Kladruby, Rehabilitace Budějovická, Nemocnice Kladno, Lázně - Mšené
7/2015 – 12/2015    Lázně Mšené (MASÉRKA - Provádění klasických a speciálních masáží, aplikace procedur balneoterapie, vedení individuálních a skupinových cvičebních jednotek léčebné tělesné výchovy, aplikace zábalů a parafínu, obsluha elektroterapie a dalších lázeňských procedur)


 

  • BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
  • ZFP Akademie, a.s.
  • Toi Toi
  • Restaurace Na Františku
  • Mero
  • backaldrin s.r.o.
  • Uzenářství Čejka
  • Moehr
  • Skvělý.net
  • Kompek
  • Moravec Group
  • ok POINT
  • Proficolor
  • Zemědělská farma Bratkovice
  • Jednota COOP Kladno
  • Motorest Vítov
  • Kia Kladno
  • Rohstal
  • IBG
  • Accolang
  • Accolang
  • Trigema
  • BBG

All rights reserved © 2017-2019 FA Bohemians Praha 1905 - Velvary