Nominace - Předpřípravka (ročník 2012 - 2014)


11.11.2018 – halový turnaj – Sportcentrum – Horní Počaply 253, 277 03 Horní Počaply  – sraz v 8:30 hod.
PCHALEK, KOLÁČEK, HERBERSTEIN, POTLUKA, HÁJEK, ŠENK F., BRÜMMER, KRAMER, HOROBA


4.11.2018 – republiková mini liga – Stadion na Litavce, Lazec 60, 261 01 Příbram – odjezd autobus Velvary hřiště v 8:30 hod
HERBERSTEIN, KOLÁČEK, POTLUKA, KRAMER, ŠENK F.,ŠENK Š., KOSTKA, HÁJEK, PCHALEK


27.10.2018 – MU – FC Mělník – Řipská 3378, 276 01 Mělník  – sraz v 9:30 hod.
KRAMER, STRUNEČEK, HÁJEK, POTLUKA, KOLÁČEK, PCHALEK, VOLJANSKIJ, HERBERSTEIN, ROTT


23.10.2018 – MU – FK Pšovka Mělník – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 16:00 hod.
KOLÁČEK, KRAMER, PCHALEK, HERBERSTEIN, STRUNEČEK, HÁJEK, POTLUKA, ROTT, KOSTKA


20.10.2018 – MU – FK Neratovice/Byškovice – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 12:00 hod.
PCHALEK, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, POTLUKA, HÁJEK, KOSTKA, TOMAN, HOROBA, STRUNEČEK


16.10.2018 – PU – TJ Dynamo Nelahozeves – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 16:00 hod.
HERBERSTEIN, HÁJEK, ANDRLE, ROTT, KOLÁČEK, POTLUKA, KRAMER, KOSTKA, PCHALEK


14.10.2018 – MU – FK Čechie Kralupy – Třebízského 945, 278 01 Kralupy nad Vltavou  – sraz v 10:45 hod.
ROTT, KRAMER, KOLÁČEK, STRUNEČEK, HERBERSTEIN, PCHALEK, POTLUKA, HÁJEK, KOSTKA


13.10.2018 – republiková mini liga – Jiráskovo nábřeží 25, 370 04  České Budějovice – odjezd autobus Velvary hřiště v 7:15 hod.  
HOROBA, STRUNEČEK, BRÜMMER, HERBERSTEIN, POTLUKA, PCHALEK, KRAMER, KOLÁČEK, HÁJEK


9.10.2018 – PU – SK Slaný – U Stadionu I. 1721, 274 01 Slaný  – sraz v 16:00 hod.
STRUNEČEK, REŠ, KOSTKA, ANDRLE, HILMER, HOMOLÁČ, VOLJANSKIJ, VEJMELKA, TOMAN, HORECKÝ


6.10.2018 – MU – TJ Emě Mělník - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 10:00 hod.
KOLÁČEK, ROTT, KRAMER, HERBERSTEIN, HÁJEK, STRUNEČEK, HOROBA, PCHALEK, POTLUKA


30.9.2018 – MU – TJ Sokol Libiš – Školní 492, 277 11 Libiš  – sraz v 12:30 hod.
STRUNEČEK, HÁJEK, POTLUKA, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, PCHALEK, ROTT, KOSTKA, KRAMER


26.9.2018 – MU – FK Kralupy 1901 - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 16:00 hod
ANDRLE, ROTT, PCHALEK, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, POTLUKA, KRAMER, HÁJEK, HOROBA


22.9.2018 – MU – SK Vojkovice - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 11:30 hod.
ROTT, HERBERSTEIN, KRAMER, KOLÁČEK, POTLUKA, HOROBA, KOSTKA, PCHALEK, STRUNEČEK


15.9.2018 – republiková mini liga – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – Sraz v 10:30 hod.
POTLUKA, STRUNEČEK, KRAMER, PCHALEK, HÁJEK, ROTT, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, REŠ


14.9.2018 – MU – TJ Vltavan Chvatěruby – Chvatěruby 223, 278 01 Chvatěruby - Sraz v 16:30 hod.
KOLÁČEK, HERBERSTEIN, ROTT, PCHALEK, KRAMER, STRUNEČEK, POTLUKA, REŠ


11.9.2018 – ONDRÁŠOVKA CUP (U8), areál SK Roudnice - Pod Lipou 297, 413 01 Vědomice - Sraz v 9:00 hod.
SOCHOR, MÜLLER, BRÜMMER, POTLUKA, HERBERSTEIN,PCHALEK, KOLÁČEK, HÁJEK


8.9.2018 – PU - TJ Sokol Lipence - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 13:30 hod.
HOROBA, HÁJEK, POTLUKA, STRUNEČEK, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, KRAMER, KOSTKA, REŠ, PCHALEK


1.9.2018 - mini turnaj – areál SK Roudnice - Pod Lipou 297, 413 01 Vědomice - Sraz v 9:30 hod.
POTLUKA, ROTT, KOLÁČEK, HERBERSTEIN, KRAMER, LIPAVSKÝ, HÁJEK, STRUNEČEK, HOROBA


26.8.2018 - venkovní turnaj – areál SK Roudnice - Pod Lipou 297, 413 01 Vědomice - Sraz v 9:40 hod.
ROTT,  KOLÁČEK, HERBERSTEIN, POTLUKA, PCHALEK, KRAMER


 

  • BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
  • ZFP Akademie, a.s.
  • Toi Toi
  • Restaurace Na Františku
  • Mero
  • backaldrin s.r.o.
  • Uzenářství Čejka
  • Moehr
  • Skvělý.net
  • Kompek
  • Moravec Group
  • ok POINT

All rights reserved © 2017 Fotbalová akademie Bohemians Praha 1905 - Velvary