Nominace - Mladší přípravka r.2011/2012

1.3.2020   PU Slaný  16 - 18

Místo : sokolovna Velvary

I.skupina sraz : 15,30
Nominace : Silný, Aksman, Šitina, Brummer, Hanč, Míša Milíčková, Kristián Žďárský, Simon Žďárský

II.skupina sraz : 16,30
Nominace : Pchálek, Rott, Koláček, Herberstein, Šenk, Kinter, Žďárský S., Zuzanka Milíčková

Startovné : 0

Trenéři : Koláček, Dobeš

Sebou : sálovky, chrániče, míč, lahev s pitím, věci do sprchy, na sebe tepláková souprava

Dresy : přinesou Pchalkovi


29.2.2020  halový turnaj Francie Montber   : Kramer, Potluka


Turnaj v Neratovicích:

Neratovice 23.2.2020, sraz 13,00, první náš zápas 13,51

Adresa : Sportovní hala Neratovice, Kpt. Jaroše 233/26

Nominace : Pchálek, Potluka, Herberstein, Žďárský, Kramer, Kinter, Rott, Silný, Šitich

Startovné : hráč - 200 Kč

Sebou : sálovky (palubovka), chrániče, míč, pití, na sebe tepláková souprava

Dresy : dovezou Rottovi

Trenér : Koláček, Dobeš


Turnaj ve Zbuzanech:

Adresa : fotbalová hala Zbuzany, Chotečská 118

Sobota 15.2.2020 , čas : 11,45 - 15,15, sraz 11 hodin

Povrch : umělá tráva

Sebou : kopačky, chrániče, termo prádlo, láhev s pitím, míč, věci na sprchování, na sebe teplákovka

Nominace : Herberstein, Pchálek, Rott, Kolaček, Silný, Šenk, Brummer, Kramer, Potluka

Startovné : 1800,- Kč, každý 200,- Kč na místě

Trenér : Koláček (Dobeš)


Zápas Dynamo Nelahozeves, místo : sokolovna Velvary, čas 16-18, sraz 15,30

Nominace : Kramer, Herberstein, Žďárský, Pchálek, Koláček, Silný, Šenk, Brummer

Náhradníci : Potluka, Hlaváč

Sebou : láhev s pitím, sálovky, věci na sprchování a všichni na sebe teplákovku FA


Neděle 19.1.2020    13 - 15 Velvary

Trenér : Libor13 - 14, sraz 12,30 sokolovna

Nominace : Koláček, Žďárský, Potluka, Pchálek, Šenk, Kinter, Šitina, Silný

Trenér : Pepa14 - 15, sraz 13,30 sokolovna

Nominace : Herberstein, Kramer, Rott, Hlaváč, Brummer, Aksman, Koláček, Žďárský

Startovné : 0

Sebou : tepláková souprava FA, chrániče, sálovky (obuv do tělocvičny), pití, míč


Přípravný zápas s Čechie Kralupy sobota 11.1.2020 čas 9-11, sraz 8,30

Místo : V luhu, Sportovní centrum Kralupy (plavečák)

Nominace : Kinter, Brummer, Šenk, Pchálek, Rott, Potluka, Kolaček, Herberstein, Hlaváč 

  • BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
  • ZFP Akademie, a.s.
  • Toi Toi
  • Restaurace Na Františku
  • Mero
  • backaldrin s.r.o.
  • Uzenářství Čejka
  • Moehr
  • Skvělý.net
  • Kompek
  • Moravec Group
  • ok POINT
  • Proficolor
  • Zemědělská farma Bratkovice
  • Jednota COOP Kladno
  • Motorest Vítov
  • Kia Kladno
  • Rohstal
  • IBG
  • Accolang
  • Accolang

All rights reserved © 2017-2019 FA Bohemians Praha 1905 - Velvary