OKRESNÍ PŘEBOR - ročník 2012

Na podzim letošního roku naše předpřípravka odehrála svoji první soutěžní sezónu - okresní přebor.

Zúčastnilo se jej spolu s námi 10 týmů a hrálo se systémem 2x 15minut, přičemž jsme odehráli vždy dva zápasy.

Z celkových 18 zápasů jsme jich 14 vyhráli, tři prohráli a jednou jsme remizovali.

Vyrovnané zápasy se hrály s týmy Neratovice-Byškovice, Sokol Libiš a TJ EMĚ Mělník.

V těchto zápasech pak hlavně rozhodovalo, že nemáme ještě z hráčů jasně vyprofilovaného brankáře, na čemž musíme rozhodně do jarní části zapracovat.

Za zmínku určitě stojí fakt, že v první desítce nejlepších střelců celé soutěže je 5 hráčů naší akademie! Je tedy vidět, že kluci fungují jako tým a není to jen o jednom tahounovi.

Jistě tedy každého potěší, že zimní přestávku přečkáme na prvním místě a budeme se připravovat na to, aby kluci naskočili i do jarní části s takovou chutí a bojovností, s jakou odehráli podzimní část.